Wycieczka do jaskini Benagil z opcją po polsku

You are currently viewing Wycieczka do jaskini Benagil z opcją po polsku

Wybierasz się do Portimão lub okolic i masz ochotę wybrać się na rejs łodzią do jaskini morskiej Benagil, jedną z głównych atrakcji Algarve?

Chcesz aby wycieczka odbyła się w języku polskim? Czytaj dalej aby poznać szczegóły i zobaczyć jak wygląda wycieczka do jaskini Benagil po polsku (opcjonalnie) z Portimão.

Wycieczka do jaskini Benagil z Portimão po polsku łodzią typu speedboat

Wycieczka łodzią motorową do jaskini morskiej Benagil w Algarve Portugalia

Jaskinia morska Benagil to jeden z naturalnych cudów Algarve. Nic więc dziwnego, że przyciąga tłumy turystów. W środku jaskini znajduje się mała plaża, która oświetlana jest przez wpadające przez otwór w suficie słońce. Do wnetrza jaskini można się dostać tylko z poziomu oceanu.

Szczegóły wycieczki łodzią do Benagil 😊 👇.

 • Trasa: Wycieczka łodzią motorową typu speedboat (do 16 osób) 🚤  do Jaskini Benagil i plaży Praia da Marinha z portu w Portimão. Po drodze do jaskini zwiedzane są z poziomu oceanu inne ciekawe punkty i jaskinie m.in miasteczko Ferragudo ze słynnym zamkiem Castelo de São João do Arade znajdującym się na plaży 🏰 .
 • Zwiedzanie jaskini Benagil: W samej jaskini Benagil łódź zatrzymuje się na około 5 minut. Nie jest dozwolone zatrzymywanie się na plaży więc łódź dryfuje na oceanie dając czas na zdjęcia i podziwiane jaskini 😊.
 • Pływanie w oceanie: Na końcu wycieczki jest też postój na kąpiel w oceanie dla chętnych 😁
 • Godziny rejsów: Wycieczki odbywają się codziennie o godzinie 11:00 i 15.00.
 • Czas trwania: Wyprawa trwa około 2 godzin.
 • Koszt wycieczki:  33 euro dorosły, 25 euro dziecko (2-12 lat), 
 • Przewodnik: W standardzie wycieczka odbywa się z przewodnikiem, który mówi po angielsku i portugalsku.
 • Polska wersja wycieczki: za dodatkową dopłatą 30 euro mogę dołączyć do rejsu w ramach tłumacza oraz dodatkowo poopowiadać o życiu w Algarve. –> MINIMUM 6 OSÓB.
 • Punkt zbiórki: Clube Naval De Portimão, link do mapy >>.
 • Parking: przy porcie jest duży, bezpłatny parking.
 • Rezerwacja: proszę wypełnić poniższy formularz, zweryfikuje dostępność oraz wyślę potwierdzenie na maila 🙂.
 • Płatność: Płatność za rejs odbywa się gotówką po zakończonym rejsie bezpośrednio do przewodnika.

Rezerwacja wycieczki łodzią motorową do Benagil z Portimão

Aby zarezerwować wycieczkę do jaskini morskiej Benagil z Portimão proszę wypełnić poniższy formularz podając datę, liczbę osób (jeżeli są to dzieci w wielku 5-12 lat, to proszę również wpisać) oraz czy wycieczka ma być po polsku za dodatkową opłatą czy w standardzie.

Po otrzymaniu formularza sprawdzę dostępność i wyslę potwierdzenie z podsumowaniem kosztów oraz szczególami dotyczącymi miejsca zbiórki oraz tego co ze sobą zabrać. 

Galeria zdjęć z rejsu do jaskini Benagil

Poniżej możesz zobaczyć zdjęcia z rejsu z moim udziałem. Czeka Cię świetna przygoda łódką motorową oraz niesamowite widoku nie tylko z jaskini Benagil, ale z innych ciekawych jaskiń i formacji skalnych po drodze!

Dodaj komentarz